Верхня палата французького парламенту проголосувала за визнання Нагірного Карабаху. Про це повідомляє портал Українська правда.

На користь резолюції щодо визнання проголосували триста п'ять сенаторів, а проти був один депутат. При цьому даний текст не має законодавчої сили і є виключно рекомендаційним. Проте в резолюції засуджується дії Ердогана, якого підозрюють в ескалації конфлікту на Кавказі між Азербайджаном і Вірменією.

Резолюції запропонували дивитися представники Республіканської партії, центристи, Соцпартія і фракція CRCE.

Проти даної ініціативи висловилися члени ультраправої партії національна свідомість.

За словами голови фракції "Республіканці" Брюно Ретайо, це перший випадок, коли в уряді Франції закликали визнати Нагірний Карабах.

"Майже двадцять років тому, Франція першою з усіх націй світу визнала геноцид вірмен. І ймовірно, ми будемо першими, хто 25 листопада проголосує за резолюцію", - повідомив він.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.