У США вакцину від коронавірусу почнуть поставляти медикам та людям, що входять до групи ризику, впродовж двох наступних тижнів.

Про це повідомив чинний президент Дональд Трамп, у телефонній розмові з американськими військовими у четвер, 26 листопада, пише DailyMail.

"Постачання вакцин розпочнеться з наступного тижня та тижня після нього. Ті, хто працює на передовій (боротьби з COVID-19. - Ред.), пенсіонери, лікарі, медсестри та багато людей почнуть отримувати вакцини". Дональд Трамп

Дональд Трамп і Меланія Трамп
Дональд Трамп і Меланія Трамп

Очікується, що першими свої вакцини розповсюдять компанії Moderna та Pfizer. Остання минулого тижня надіслала заявку щодо реєстрації своєї вакцини від COVID-19 до FDA. Її мають розглянути 10 грудня.

Після того, як на початку тижня розробники заявили про "високоефективні" щеплення їхнім препаратом для боротьби з коронавірусом, компанія AstraZeneca й Оксфордський університет визнали виробничу помилку. Деякі ампули містили неправильну концентрацію вакцини.

Дональд Трамп
Дональд Трамп

Раніше ми повідомляли, у НАН України дали прогноз щодо коронавірусу: початок підйому захворюваності

Нагадаємо, що у світі зафіксовано понад 60 млн випадків зараження Covid-19. За минулу добу у світі виявили 542 661 випадок зараження коронавірусом

Нагадаємо, що з фонду боротьби з Covid-19 використали 62% коштів: на що витратили гроші