Ніхто не знає, як повернеться його доля в той чи інший день. Ось начебто, як зазвичай, прокидаємося, йдемо на роботу, а вже до вечора все може розвернутися на 180 градусів.

Тим більше, ніхто ніколи не знає, коли настане той ранок, який буде останнім. Так ще й доля може жорстоко посміятися над будь-яким, подарувавши шанс на надію і тут же його відібравши.

Доказом цього може служити історія, яка сталося недавно на одній з доріг Башкирії.

Це сталося близько 20:00 25 листопада на 142-му кілометрі траси Уфа - Оренбург. У першій аварії зіткнулися Mitsubishi Lancer і Lada Vesta, у другому — Kia Rio і Skoda Fabia.

Пасажирка Mitsubishi вийшла на проїжджу частину, тоді-то в неї на швидкості і влетів автомобіль ВАЗ-2114. 44-річна жінка загинула в дорожній аварії через лічені хвилини після того, як вижила в першому ДТП.

Загибла мешканка Стерлітамацького району їхала на пасажирському сидінні Mitsubishi Lancer, коли іномарка зіткнулася з Lada Vesta.

Буквально через хвилину поруч з першою аварією, в цьому ж місці трапилася друга-врізалися в один одного ще дві машини, Kia Rio і Skoda Fabia. У цей момент 44-річна жінка вийшла з Mitsubishi Lancer - і була тут же на смерть збита п'ятою машиною, ВАЗ-2114, що їхала в попутному напрямку.

Після першого зіткнення і загибеллю жінки пройшло всього 15 хвилин. В момент наїзду жінка стояла на узбіччі поруч з Mitsubishi Lancer, а не на проїжджій частині.

У першому і другому зіткненні водії і пасажири машин серйозних травм не отримали, обійшлося механічними пошкодженнями автомобілів.