Шерон Стоун опублікувала серію відвертих фотографій. Відповідні знімки були опубліковані на її офіційній сторінці.

Актрисі вже 62 роки, незважаючи на те що вона збереглася у відмінній формі. З недавніх пір вона радує своїх шанувальників відвертими знімками.

Вона знаходиться на самоізоляції в своєму особняку, загоряючи поруч з басейном. На фото вона постає перед своїми шанувальниками в бікіні.

Крім це знаменитість поділилася фотографією в чорному боді поруч із зображенням актриси Мерлін Монро. Шерон Стоун подякувала всім своїм шанувальникам, що навіть у такому віці вона працює моделлю.

Жінка зізнавалася ЗМІ про те, що вона підтримує себе у відмінній формі завдяки регулярним заняттям пілатесом і ходьбі. Крім цього Шерон Стоун дотримується постійної дієті, виключаючи десертів.

Відзначимо, що 62-річна актриса довгі роки була незаміжня і намагалася виправити цю ситуацію шляхом онлайн-знайомств. Для цього вона використовувала спеціальні сайти і мобільні додатки. Однак вона розчарувалася в цьому, повідомивши що мешканці онлайн-додатків не вміють спілкуватися з жінками в реальному житті.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.