Фахівці повідомили, що схуднення є вкрай небезпечним процесом. Про це повідомляється на сайті експерта.

За заявою медіаспікера Академії харчування дієтології Малина Лінкас Малкані, у схудлих є безліч підводних каменів, які можуть погіршити проблеми зі здоров'ям.

Потрібно ставитися до цього не як до чарівної палички. З цієї причини підходити до цього процесу селудет лише після консультації з дієтологами.

"Зосередьтеся на тому, щоб втрата ваги була поступовою, десь один-два фунти (450-900 грамів на тиждень), щоб дати шкірі час зменшитися слідом за тілом",-повідомила експерт.

Крім цього слід супроводжувати скидання ваги фізіческіім управжненіямі. Фахівці рекомендують віддавати перевагу вправам з обтяженням. Тоді разом з жиром не изсчезнут м'язи. Якщо цього не трапиться, то є ризик обвисання шкіри, а також повторного ще більшого набору ваги.

Крім того, лікар зазначає, що якщо людина різко скидає вагу і для цього відмовляється від ряду продуктів, то організм недоотримує вітаміни. Це дуже небезпечно. З цієї причини намагайтеся налягати на овочі.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.