Меланія Трамп збирається написати мемуари про життя в Білому домі. Про це повідомляє портал Page Six.

На даний момент перша леді провела неофіційні зустрічі в рамках підготовки книги про життя в Білому домі. Сам президент США Дональд Трамп підтримує свою дружину.

Її ненаписана книга вже викликає інтерес в американському суспільстві. У мемуарах можуть бути порушені відомі епізоди з життя подружжя Трамп.

Зазначимо, що Меланія Трамп вийшла заміж за американського президента п'ятнадцять років тому. У них є син Беррон.

Трамп був обраний президентом у 2015 році. Тепер представник республіканців зіткнувся з проблемою, так як згідно з офіційними даними, він був переможений Джо Байденом. При цьому Трамп заявляє про те, що на нових виборах були масові фальсифікації і він готовий судитися.

На даний момент в США виникає ситуація двовладдя. Також багато таблоїди говорять про те, що в сім'ї подружжя є розлад, що можливо призведе до того, що пара розлучиться.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.