З'явилися подробиці того, що коронавірус був на території США до появи його в Ухані. Про це повідомляє портал Bloomberg.

Зазначимо, що коронавірус, згідно з офіційними дослідженнями, виявили в грудні 2029 року на території міста Ухань. Після того як він швидко поширився по місту, а також хвороба стала активно поширюватися по всьому світу.

Про це говорить нове дослідження на підставі донорів взятих в дев'яти штатах США в період з 13 грудня по 17 січня.

І це не перший доказ того, що COVID-19 може бути за межами Китаю до грудня 2019 року. Раніше було виявлено, що на території Франції пацієнт захворів коронавірусом після того, як був госпіталізований з симптомами, схожим на грип.

Однак поки наукове співтовариство ставиться скептично щодо версії поширення COVID-19.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дих а. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.