Китай посадив свій апарат на територію Місяця. Про це повідомляє сайт Національного космічного управління Китаю.

Модуль сів в районі піку Рюмкера в районі океану бур, який распложен в західній частині видимої півкулі супутника нашої планет.

Посадка здійснена 17: 15 за київським часом. Передбачається, що модуль збере приблизно двох кілограмів геологічної породи, а потім поверне їх на землю. Працювати він буде протягом двох діб.

У космосі знаходиться при цьому орбітальний модуль станції з повертається на Землю апаратом знаходиться в готовності до стикування з злітним апаратом, який передасть йому капсулу.

На даний момент єдиний супутник Землі є поки слабоивченим, проте вкрай корисним для нас. Вчені озвучують свої бажання щодо розміщення там телескопа, який зможе отримати дані про Всесвіт.

Традиційно ключовими країнами, які займалися вивченням супутника, були США і СРСР. Зараз Китай почав активний розвиток космічних досліджень.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.