Колишній президент Франції пішов з життя у віці 94 років. Про це повідомляє портал Europe 1.

Йдеться про Валері Жіскара д'естена. Причиною його загибелі стали наслідки коронавірусу. Похорони, як очікується, пройдуть за участю обмеженого кола осіб.

В середині листопада стало відомо, що д'естен був госпіталізований в лікарню. Двадцятого числа він був виписаний.

У вересні цього року колишній президент Франції вже потрапив до лікарні з інфекцією легенів. Доктора тоді не виявили у нього коронавірус.

Д'естен народився в 1926 році в місті Кобленц. Він закінчив Вищу Політехнічну школу Національну школу адміністрації.

Коли у Франції був президентом Жорж Помпіду, він працював міністром фінансів. Також д'естен очолював партію Союз за французьку демократію. Після того як Помпіда помер в 1874 року, д'естен виграв президентські вибори.

У роки його правління Франція відійшла від зовнішньої політики Шарля де Голля і почала повернення в структури НАТО.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.