Леді Гага випускає власне печиво. Про це вона повідомила на своїй Твіттер-сторінці.

Знаменита співачка намагається не тільки радувати своїх шанувальників своїми піснями, але і своєю новою продукцією.

Йдеться про солодощі Lady Gaga Oreo, яке незабаром буде доступно в ряді магазинів.

Відзначимо, що особливим шиком зроблений дизайн печива: солодкість має рожевий колір і деталями у формі серця і зеленою кремовою начинкою — грайливе зображення обкладинки одного з кращих альбомів 2020 року.

Також варто приділити увагу упаковці печиво має неоново-рожеву обгортку, на якій можна побачити металевий текст імені співачки. Самій співачці даний дизайн вкрай подобається.

В якості реклами Леді Гага показала відео, на якому вона бере печиво і відпочиває при цьому разом зі своїм псом на ім'я Коджі.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.