28-річна Селена Гомес почала відносини з гравцем НБА. Про це повідомляє портал showdream.

Селена Гомес-це актриса, яка відома своєю відкритою позицією щодо своїх психологічних проблем. Вона періодично розповідає про свої проблеми, зокрема про депресію, біполярним розладом.

Однією з причин, по якій у неї вони виникали, це невдала любов. Так, громадськість досі обговорює її стосунки з Джастіном Бібером. Згодом Селена Гомес розповіла, що даний роман був вкрай токсичним і їй довелося дуже довго відходити від неї. Однак наполеглива робота над собою дала свої результати.

Так, днями в мережі з'явилася інформація про те, що Селена зустрічається з процвітаючим гравцем НБА — Джиммі Батлером. 31-річний спортсмен грає за клуб Майамі Хіт.

Очевидці стверджують, що бачили закоханих двічі на побаченнях, які проходили таємно.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.