Вчені назвали найчастіший спосіб захворювання коронавірусом. Про це повідомляє портал Новини.

Китайськими фахівцями були визначені місця з найбільшою концентрацією коронавірусом і це не громадський транспорт. Виявилося, що найбільше ймовірність підхопити COVID - 19-це родичі і сім'я.

Фахівцями були вивчені дані про 1178 хворих коронавірусом в провінції Хуань, тобто сусідній регіон з Хубей, де і був вперше зафіксований коронавірус вперше.

Було встановлено, що ймовірність заразитися коронавірусною інфекцією в медичних установах мінімальна. Це пов'язано з тим, що в КНР добре дотримуються заходи захисту від коронавірусу. Найчастіше від коронавірусу страждають через ближнього кола соціальної взаємодії.

Так, в громадському транспорті або в закладах громадського харчування ризик захворіти COVID-19 нижче, ніж при спілкуванні з родичами. З цієї причини вкрай важливо самоізоліроваться після виявлення даного небезпечного захворювання.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дих а. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.