ООН заявляє, що наш світ опинився на межі кліматичної катастрофи. Про це повідомляє портал Phys.org.

Дана заява була зроблена Генеральним секретарем ООН Антоніу Гуттерішом, в нашому світі спостерігається підвищення середньої температури. За даними Всесвітньої Метеорологічної Організації, 2020 рік став одним з найспекотніших за всю історію спостережень.

Середня температура в 2020 році стала на 1,2 градуса вище, ніж доіндустріальний рівень. У 2024 році температура підніметься вже півтора градуса.

Протягом останніх п'яти-десяти років температури б'ють серйозні рекорди. Це говорить про прискорення глобального потепління. Як повідомляють прогнози, наша планета нагріється на один градус за наступні тридцять років.

Цього року зміни клімату призвели відразу кілька серйозних стихійних лих. Йдеться про найбільші пожежі, які охопили Сибір, Австралію, Західне узбережжя США і Південну Америку.

В Атлантичному океані утворилося 30 потужних штормів, у тому числі 13 ураганів, що стало рекордом. У деяких частинах Азії та Африки сталися найбільші повені. Це призвело до того, що населення почало масово переміщатися. Це призвело до глобального підриву продовольчої безпеки для мільйонів людей.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.