Фахівці назвали ряд продуктів, які можуть погіршити проблеми в організмі. Про це повідомляє портал medicalxpress.com.

Якщо ви стежите за своїм здоров'ям, необхідно відмовитися від ряду м'ясних продуктів. В першу чергу мова йде про продукти з червоного м'яса. Такі продукти можуть викликати серйозні хронічні захворювання і підвищують ризик розвитку ішемічної хвороби.

Про це свідчить американське дослідження, в якому взяли участь сорок три тисячі чоловіків. Їх середній вік становив сімдесят три роки. У процесі реєстрації в їх тілі не було зафіксовано захворювань серцево-судинної системи або онкології.

Спостереження велися 30 років і протягом цього часу було зафіксовано більше чотирьох тисяч випадків прояву ішемічної хвороби серця, майже дві тисячі закінчилися летальним результатом.

З цієї причини лікарі рекомендують скоротити прийом продуктів з червоного м'яса, а також різні напівфабрикати на зразок сосисок.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.