У Китаї запустили так зване "штучне сонце". Про це повідомляє портал Сіньхуа.

Подія трапилася в місті Ченду, який є адміністративним центром провінції Сичуань. Там запустили термоядерний пристрій нового покоління HL-2m, котре прозвали штучним сонцем.

Даний реактор Китай використовує для екологічно чистої енергії. Він складається з вакуумної камери, яка має всередині нагріте плазму. Даний елемент обертається за допомогою магнітного поля. В якості палива новий реактор використовує іони тритію.

По ряду основних параметрів даний двигун перевершує вітчизняні розробки. До того ж даний реактор є більш компактний, ніж попередні моделі. Фізики успішно розігріли плазму всередині нього до температури 150 млн градусів Цельсія, що майже в три рази вище, ніж в HL-2a.

У Китаї пишаються даною розробкою і повідомляють, що дана розробка дозволить їх країні увійти в стан держав з високим рівень високих технологій.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.