Фахівці розповіли, яким чином можна продовжити життя на десять років. Про це повідомляє Національна медична бібліотека США.

З'явилося дослідження причин загибелі літніх чоловіків і жінок в одинадцяти країнах. В результаті вони прийшли до висновку, що до даної ситуації призводить відсутність стресу і правильне харчування. Лікарі рекомендують також відмовитися від куріння і алкоголю.

Найкориснішою дієтою є Середземноморська. У неї є безліч фруктів, овочів цільнозернового хліба. Таке харчування знизить ризик серцево-судинних і онкологічних захворювань, метаболічного синдрому і погіршення роботи мозку.

Якщо ж ви опинилися від шкідливих звичок, то ризик вашої смерті знижується приблизно на сімнадцять відсотків. Також намагайтеся бути щасливим, це продовжить ваше життя на кілька років.

Фахівцями були вивчені способи життя 1507 чоловіків і 832 жінок в період між 1988 і 2000 роками.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.