Минулий листопад виявився одним з найспекотніших за всю історію спостережень. Даная інформацію надала служба зі зміни клімату за програмою ЄС Коперник.

Вони повідомляють, що аналіз поверхні повітря виявив, що в листопаді цього року в загальному було тепліше на 0,77°C, ніж протягом тридцяти років в період з 1981-2010 років.

Температура в листопаді на 0,13 градусів була вище, ніж рекорд в 2016 і 2019 році. Виняток склали такі регіони Землі як Африка, Канада, Гренландія і Західна Антарктика, де в середньому температура була нижче.

А ось в регіоні Арктики в середньому помітно підвищується температура, ніж на території Землі.

У службі зі зміни клімату за програмою ЄС відзначають, що дана ситуація підтверджує довгострокову тенденцію до потепління. Це є тривожними дзвінками для людства.

У Службі "Коперник" вважають, що 2020 рік може виявитися по теплоті на рівні 2016 року, поточного рекордсмена.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.