Боб Ділан продав авторські права на всі свої пісні. Про це повідомляє прес-служба корпорації Universal Music Group, яка набула на них права.

У компанії відзначають, що дана Угода є знаковою. Вони змогли придбати весь каталог пісень легендарного виконавця. Universal Music Group додає, що сам Ділан є завоювати любов виконавців і навіть через сотні років його продовжувати слухати.

Відзначимо, що сам Боб Ділан - це найбільш відомий музикант, кар'єра якого тривала майже п'ятдесят років. За версією журналу Rolling Stone, Ділан є "другим за значимістю" після The Beatles Виконавцем в історії музики. Деякі його пісні стали гімнами боротьби за громадянські права і антивоєнний рух в США.

Дванадцять років тому йому вручили Пулітцерівську премію, а п'ять років тому Боб Ділан отримав звання Людина року.

Також Боб Ділан отримав Нобелівську премію з літератури. 12 разів його творчість була відзначена премією Grammy, в 2001 році він отримав «Оскар» в номінації «Краща пісня» у фільмі «вундеркінди»

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.