Пиво і чіпси будуть використані для боротьби зі зміною клімату. Про це повідомляє портал BBC news.

Фірма з виготовлення чіпсів Walkers заявила про застосування своєї технології, яка зменшить викиди вуглекислого газу в процесі виробництва на сімдесят відсотків.

Дана технологія використовує вуглекислий газ, який був узятий в процесі бродіння пива на пивоварні. Згодом їх змішують з картопляними відходами і роблять з цього всього добриво.

Нова технологія дозволяє також робити добриво без вуглекислого газу. Це означає, що пиво і чіпси зможуть не тільки зменшують викиди вуглекислого газу в атмосферу, але і можуть зменшити СО2, який використовується для виробництва добрив.

Нову технологію був розроблений CCm, на якому працювало близько чотирнадцяти чоловік.

Також компанія створила біореактор, який використовує Картопляні відходи для виробництва корисного метану.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.