Еллі Споффорт з Шотландії завжди була дуже мініатюрною, і задираки бачили в цьому лише черговий привід для цькування. Вони прозвали її "найбільшою дівчинкою в класі", запустивши жахливий процес, плоди якого англійка пожинає досі.

Все почалося, коли дівчинці було всього 12 років. Через цькування в школі вона перейшла на вегетаріанство, а незабаром всі її прийоми їжі звелися до одного невеликого перекусу в день, пише The Sun.

Знущання в школі довели дівчинку до анорексії
Знущання в школі довели дівчинку до анорексії

До 16 років життя Еллі була схоже на пекло: організм відторгав майже все, що вона з'їдала, і мало того, дівчинка ходила до 30 тисяч кроків в день, щоб "відпрацювати" і без того крихітну кількість калорій, яку вона споживала, — анорексія в її прямому розумінні.

У дитинстві я завжди любила поїсти. Я не була вибагливою, тому завжди пробувала щось нове і навіть готувала для своєї сім'ї. У початковій школі інші дівчата почали коментувати мою зовнішність, кажучи, що я найбільша в класі Еллі Споффорт

Знущання в школі довели дівчинку до анорексії
Знущання в школі довели дівчинку до анорексії

Я постійно відчувала себе жахливо. До цього я була щасливою маленькою дівчинкою, але як тільки я почала думати про те, як виглядаю, я стала нещасною. Я була в дуже поганому стані, і до 13 років мені поставили діагноз "депресія і нервова анорексія" Еллі Споффорт

Але найжахливіше те, що дорослі довгий час навіть не підозрювали, що відбувається з дитиною. Еллі їла разом з усіма і лише потім викликала блювоту, позбавляючись від усього, що тільки що демонстративно наминала за милу душу. А на медичні огляди вона одягала важкі светри, щоб обдурити фельдшерів на зважуванні. Але весь цей час Еллі повільно вбивала саму себе. Споффорт було складно навіть просто ходити.

Знущання в школі довели дівчинку до анорексії
Знущання в школі довели дівчинку до анорексії

Але вага дівчини знизилася до 25 кілограмів, вона зрозуміла, якщо так буде тривати далі, їй просто не вижити. Зібравши волю в кулак, вона написала записку 56-річній мамі, в якій зізналася про свої харчові звички, реальну вагу і про те, як вона все це приховувала. На той момент Еллі була в критичному стані, тому її тут же повезли до лікаря.

З березня 2018-го по 2019-й Еллі провела в лікарні, в якій лікарям — хоч і не без зусиль - все-таки вдалося привести дівчину до тями. Перші півроку дівчина лежала в ліжку під пильним контролем медсестер. Пізніше, коли Споффорт встала на ноги, після кожного прийому їжі її вбиральню закривали, щоб вона не змогла змити все в унітаз. Але результат того вартий, адже Еллі домоглася не тільки фізичного здоров'я, а й ментального.

ніколи б не подумала, що буду щаслива зі своєю великою вагою, але я відчуваю себе впевненіше, ніж будь-коли раніше. Одужання повернуло мені справжнє щастя. Моє РПП вселяло мені, що я даремно розповіла все мамі, але в іншому випадку я б просто померла