З'явилися чутки про відновлення відносин між Дженніфер Еністон і колишнім її бойфрендом. Про це повідомляє портал showdream.

Довгий час актриса зустрічалася з Джастіном Теру, проте вони розлучилися чотири роки тому. У пресі безліч чуток про її особисте життя.

Представники ЗМІ припускають, що між актрисою і її колишнім чоловіком Бредом Піттом почали відновлюватися відносини. Це сталося на грунті підтримки руху Black Lives Matter.

Інші ж відповідають, що інший колишній бойфренд Дженніфер Еністон - Джон Майєр. Він був у відносинах з актрисою в період з 2008 по 2009 рік. Однак в 2019-му колишню пару знову помітили на побаченні в одному з районів Лос-Анджелеса.

Нещодавно він лайкнув знімок на одному з фанатських акаунтів у соцмережі Instagram. Даний факт відразу ж помітили шанувальники і почали обговорювати. Вони почали обговорювати інтерес Майєра до своєї колишньої дівчини.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі