У Франції сталася аварія вертольота. Про це повідомляє портал BFM.

Подія призвела до загибелі п'яти осіб, один отримав поранення. Подія трапилася поруч з Альбервілем в Департаменті Савойя на висоті 1800 м.

Дана інформація була оприлюднена представником префектури департаменту.

"На борту знаходилися чотири співробітники цієї служби і двоє рятувальників", - розповіді він.

Чиновник повідомив, що вертоліт належав французькій навігаційній службі. Префектом не було висунуто гіпотез про причини аварії. Згодом інформації підтвердив президент Франції Еммануель Макрон.

"Цього вечора в Савойї в результаті аварії вертольота загинули 3 члени французької Служби порятунку і 2 співробітники Служби порятунку Альп. Поранений бореться за життя", - повідомив він.

Французький президент зазначив, що висловлює підтримку сім'ям, друзям колегам учасників НС, яких він назвав героями.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі