Корейський режисер помер у Латвії через коронавірус. Про це повідомляє портал Delfi.lv.

Йдеться про Кім Ку Дуку. Він прибув 20 листопада в Латвію через Естонію з Санкт-Петербурга. Імовірно він збирався купити будинок в Юрмалі, а також оформити посвідку на проживання.

З 5 грудня він не вийшов на зв'язок. 11 грудня відомий режисер у лікарні від ускладнення коронавірусу.

Посольство Південної Кореї в Латвії заявило, що поки не готове коментувати цю інформацію.

Відзначимо також, що Кім Кі Дук-це режисер світового рівня. Він є лауреатом Венеціанського і Каннського кінофестивалів. У першому випадку він отримав дану номінацію за фільм П'єта і порожній будинок, а в другому випадку - за Кіно Аріран.

Також Кім Кі Дук став лауреатом за кінокартину Самарянка.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дихання. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі