Меган Маркл разом з принцом Гаррі кілька разів показали інтер'єр свого будинку в США.

Зіркове подружжя на даний момент живе в місті Монтесіто штаті Каліфорнія. Вони кілька разів показували інтер'єр свого особняка.

Нещодавно принц Гаррі підключився до онлайн-зустрічі благодійної організації WellChild. Вже протягом тринадцяти років він є покровителем цієї організації. Представник королівської сім'ї вирішив поговорити з переможцями премії WellChild Awards.

На відео можна було побачити в правому верхньому куті яскраве студійне світло. Його закріпили на підлоговій підставці, яка має важіль для регулювання висоти.

Швидше за все, представники королівської сім'ї вирішили зробити робочий простір. Ймовірно причина в пандемії коронавірусу. У герцогів Сассекських є обов'язки по відвідуванню ряду заходів, проте відповідної можливості у них немає. Доводиться брати участь у відеодзвінках.

Тепер завдяки студійному світлу співрозмовники Меган і Гаррі зможуть бачити їх чіткі зображення на екрані.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі