Надя Дорофєєва порадувала шанувальників оригінальним танцем. Відповідне відео з'явилося на її офіційній Instagram-сторінці.

Запис був підготовлений для Тікток. Знаменитість станцювала перед шанувальниками під свою першу сольну пісню "горить". У якийсь момент Дорофєєва показала пальці, які раптово запалюються.

На щастя, рука дівчини не постраждала, з'ясувалося що це всього лише відео-ефект. Своїм фанатам вона запропонувала виконати кавер або танці на її нову пісню. Кращі виконавці отримають колаборацію з Дорофєєвою.

"Хлопців, я в кайфі від усіх ваших відосів в Тік-струм! Дякую, дивлюся, радію і нагадую, що зараз йде конкурс на кращий кавер і кращий танець на пісню "gorit". З переможцями зроблю коллабу, закінчення конкурсу через тиждень", - повідомила вона.

Відзначимо, що проект, в якому вона брала участь спільно з Андрієм Завгороднім, "Время и стекло" підійшов до кінця після десяти років існування.

Дорофєєва влаштувала собі масштабну відпустку.

Співачка повернулася до роботи кілька місяців тому. Вона записала кілька композицій до своєї сольної кар'єри.

Після цього співачка опублікувала кліп з піснею горить.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі