У Німеччині вводиться локдаун з 16 грудня. Про це повідомляє портал Deutsche Welle.

Про це розповіла канцлер Німеччини Ангела Меркель. Імовірно, локдаун триватиме до 10 січня, проте цілком ймовірно, що жорсткі обмеження продовжать.

Працювати Німеччині будуть лише Продовольчі магазини, а також банки, пошта, аптеки, галантереї та бензоколонки. Дитячі садки і школи припинять свою роботу на вказаний період, проте дозволено відвідування храмів парі умови дотримання масочного режиму.

На Різдво планується послаблення карантину-дозволяються зустрічі у вузькому колі, не більше дев'яти осіб.

На Новий Рік (31 Грудня і 1 грудня) вводиться заборона на масові заходи, громадянам настійно рекомендується відмовитися від запуску феєрверків.

Також в Німеччині рекомендують відмовитися від великих поїздок в період з 16 грудня по 10 січня.

Ті підприємства, які отримують збитки через карантинні обмеження, отримають допомогу від уряду. Максимальна допомога становить півмільйона євро.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі