У Канаді пообіцяли виплачувати гроші тим вакцинованим, які отримають серйозні побічні ефекти. Про це повідомляють у Агентстві громадського здоров'я даної країни.

Дане правило поширюється на всіх, хто користується дозволеними вакцинами державою, в тому числі і проти коронавірусу. Відомство зазначає, що після щеплень можуть з'являтися легкі побічні ефекти, це нормальна реакція організму на вакцину.

Серйозні проблеми також можливі, проте ймовірність даної події становить один на мільйон. На них і поширюється компенсація.

Вакцина компанії Pfizer була офіційно схвалена управлінням контролю якості продуктів і медикаментів (FDA) в США, згодом вона була схвалена в Канаді. У цих країнах починається масова вакцинація від COVID-19.

Відзначимо, що коронавірус - це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дихання. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі