В Іспанії майже десять відсотків населення перехворіли коронавірусом. Про це повідомляє портал Reuters.

Про це свідчать дані загальнонаціонального дослідження антитіл. Передбачається, що COVID - 19 перехворіли близько 4,7 мільйона чоловік по всій країні.

Як повідомляє дослідження, поширеність небезпечного захворювання зросла влітку і восени, коли була друга хвиля захворювання COVID-19.

Офіційні показники говорять про те, що в країні захворіло 1,7 мільйона чоловік. З них сорок вісім тисяч чоловік-це летальні випадки. Іспанія є однією з найбільш постраждалих від коронавірусу країн.

Відзначимо, що коронавірус - це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Дана хвороба несе небезпеку для органів дихання. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі