Дольф Лундгрен одружився на молодій жінці. Про це повідомляє портал Page Six.

Йдеться про фітнес-інструктора Емма Крокдал. Їй двадцять чотири роки. Парочка прогулювалася по Лос Анджелесу, а сам американський актор шведського походження носив на руці кільце на безіменному пальці.

Ні представники актора, ні сам він на своїй сторінці в Instagram не підтвердили, але і не спростували припущення таблоїду.

63-річний актор вже був одружений. Він має двох дочок від першого шлюбу з дизайнером ювелірних прикрас Аннет Квірберг. При цьому його старша дочка-ровесниця Емми.

Сам Дольф Лундгрен є легендою американських бойовиків, в яких він грав переважно негативні ролі.

Він знявся більш ніж в 50 фільмах, серед яких "Розбирання в маленькому Токіо", "Універсальний солдат", "володарі Всесвіту", "Дерево Джошуа", "Каратель" і трилогія "Нестримні".

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram.