Вчені виявили ідеальне співвідношення у рості чоловіка і жінки в парі. Про це повідомляє портал Голос.

Всім відомо, що жіночій половині подобаються чоловіки, чий зріст вище. Однак серйозна різниця в габаритах також створює проблеми у відносинах і може бути некомфортним для обох партнерів. У цього параметра є істотні обмеження.

Саме з цієї причини вчені вирішили зайнятися пошуком ідеального співвідношення у відносинах між чоловіком і жінкою. З'ясувалося, що він становить приблизно дев'яти відсотків, при цьому жінка повинна бути нижче.

Наприклад, якщо зростання дівчини становить 168 сантиметрів, то зростання чоловіка, з точки зору науки, повинен становити 183 сантиметри. Це найбільш комфортне співвідношення.

Відзначимо, що це не суворе правило і тут завжди є місце для винятків, особливо в Случі великої і чистої любові. У кожної жінки і чоловіки є умови, коли показники зовнішності відходять на другий план.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram.