Вперше з 1623 року орбіти Юпітера і Сатурна впритул підійдуть один до одного. Про це повідомляє портал New York Post.

Юпітер і Сатурн, дві найбільші планети в Сонячній системі, вперше за майже 800 років з'являться настільки близько один до одного.

За даними НАСА, планети-титани "з'являться на відстані однієї десятої градуса"» Космічна компанія додала, що Спостерігачі за небом можуть побачити дві планети і їх супутники в бінокль або невеликий телескоп, а в деяких випадках і неозброєним оком. Обидві планети будуть нагадувати яскраву подвійну зірку.

Подія, що отримала назву "велике з'єднання", відбудеться в день зимового сонцестояння, найдовшої ночі в році, тобто в понеділок 21 грудня приблизно о 21.21.

Деякі вчені припускають, що в міфі про Віфлеємську зірку в Євангелії йдеться також про злиття двох найбільших планет імовірно на початку нової ери.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі