Єгиптологи зробили припущення, що під найбільшою пірамідою Хеопса в Гізі знаходиться система тунелів. Про це повідомляє портал Express.

Спочатку дане припущення висунув дослідник Ендрю Коллінз.

Вважається, що цей древній пам'ятник будувався протягом 20 років під час четвертої династії фараона Хуфу (Хеопса), але до цих пір оповитий таємницею. Одне з семи чудес стародавнього світу, єдине, що залишилося в значній мірі недоторканим.

Існують різні теорії про те, як монументальна споруда була побудована 4500 років тому. Однак, за словами британського дослідника, під Великою пірамідою є підземна гробниця.

Пан Коллінз, детально описав знахідки в книзі "під пірамідами", вистежив ймовірний вхід в гробницю після прочитання Забутих оповідань дипломата і дослідника XIX століття.

Разом з британським єгиптологом Найджелом Скіннер-Сімпсоном Коллінз простежив те, що, на його думку, було ступенями містера Солта. Він припустив, що це вхід в катакомби.

У 2015 році був запущений проект ScanPyramids, в рамках якого вчені спробували просканувати піраміду для виявлення різних пустот.

Після двох років роботи французькі експерти оголосили про відкриття "великої порожнечі", 30-метрової раніше невідомої порожнини, розташованої над великою Галереєю, але з тих пір ніяких розробок не було.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі