Ешлі Грем порадувала своїх шанувальників новими фото. Відповідні знімки з'явилися на її офіційній сторінці Instagram.

У новому фото вона опублікувала знімки для інтимної фотосесії. Автором ймовірно є її чоловік Джастін Ервін в їх спільному будинку.

33-річна жінка продемонструвала приголомшливий силует зі своїх вигинів. Грем постає на знімку оголеною за білим простирадлом, а вікно висвітлює її ззаду.

Модель намагалася зробити знімок скромним, прикривши своє тіло за білою пуховою ковдрою, в той час як відкриті сонячні промені висвітлюють її прекрасне обличчя.

Грем накинула простирадло на своє велике тіло, показуючи свіже обличчя, покриту м'яким макіяжем.

На іншому знімку вона одягла затишний сірий спортивний костюм, де вона позувала на високій по пояс траві. Дана зйомка була проведена на вулиці мабуть на приміській ділянці пари.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі