У США невідомий чоловік проїхав на роликах по шосе. Про це повідомляє портал New York Post.

Подія трапилася в місті Колумбус штаті Огайо. На камеру відобразили оголеного на чоловіка, який їде по восьмисмугового шосе. На його голові була маска плюшевої панди, а в руці ключка для гольфу.

Водії були в подиві. Вони гуділи і кричали на невідомого дивака.

"Цей чувак голий на автостраді!",- вигукнув один зі свідків невідомого.

Про подію висловилися також представники місцевої влади. Особистість цього чоловіка не вдалося визначити, проте їх найбільше турбував вибір транспорту за допомогою якого він вирішив поїхати по автостраді.

"Пішоходи не допускаються на міждержавні автомагістралі", - сказав представник Міністерства транспорту штату Огайо. Ймовірно, що якщо невідомого дивака знайдуть, то йому загрожують серйозні проблеми з законом.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі