Уряд США розслідує кілька випадків алергічних реакцій на нову вакцину від коронавірусу. Про це повідомляє портал The Washington Post.

Нещодавно в США схвалили вакцину проти коронавірусу і почали вакцинацію. Вакцина компанії Pfizer і BioNTech була офіційно схвалена управлінням контролю якості продуктів і медикаментів (FDA). Слідом до вакцинації приєдналася Канада.

Однак згодом дана вакцина дала близько п'яти алергічних реакцій, які розслідує уряд США. Дану інформацію оприлюднив директор Центру оцінки та дослідження біопрепаратів Управління Пітер Маркс.

"Я думаю, що ми будемо розглядати всі доступні дані по кожній з цих реакцій, щоб визначити точно, що сталося і ми постараємося зрозуміти, який компонент вакцини міг спровокувати це", - розповів він.

Він зазначає також, що у Управління немає ніякої впевненості про те, який компонент викликає алергію. Під підозрою такий компонент як поліетилен гліколь.

Незважаючи на це, вакцину продовжать використовувати надалі.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі