Розробники запропонували нову несподівану назву для чергової російської вакцини. Про це повідомляє портал lenta.ru.

Розробкою нової вакцини займається Федеральний науковий центр досліджень і розробки імунобіологічних препаратів імені Чумакова. Швидше за все його назва буде Ковівак.

За словами директора даного центру Айдара Ішмухаметова, молоді вчені запропонували назвати препарат Чуавак. Це скорочення від слів" Чумаків "і"вакцина".

Відзначимо, що центри Чумакова надає третю за рахунком вакцину від COVID-19. Першим препаратом є супутник V-розробка центру епідеміології та мікробіології Гамелеї. Другий - ЭпикВакКорона. Це розробка центру вісурології та біотехнології.

На даний момент у світі ведеться конкуренція щодо нової вакцини від коронавірусу.

Нещодавно в США схвалили вакцину проти коронавірусу і почали вакцинацію. Вакцина компанії Pfizer і BioNTech була офіційно схвалена управлінням контролю якості продуктів і медикаментів (FDA). Слідом до вакцинації приєдналася Канада.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі