Російський опозиціонер Олексій Навальний продемонстрував відео, на якому, за його ж словами, спілкується зі співробітником ФСБ. Відео про це з'явилося на його офіційному YouTube-каналі.

На відео він сам нібито спілкується зі співробітником ФСБ Костянтином Кудрявцевим, який, за версією опозиціонера, за ним стежив і брав участь у спецоперації. Сам Навальний постав в образі керівника Ради Безпеки Російської Федерації Миколи Патрушева.

Навальний від імені іншої людини запитав, з якої прчиине операція по його власному вбивству була провалена. Співрозмовник відповів, що причиною цього стало кілька обставин. Зокрема, літак з Навальним швидко приземлили і, що приїхали медики встигли надати першу допомогу, яка могла нейтралізувати дію отрути.

Співрозмовник Навального помітно поводиться нервово, але під натиском опозиціонера розповів, що очищав конфіскований одяг Навального від отрути. За його словами, особливу увагу при очищенні було приділено швах на внутрішній стороні трусів.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.