Австралійські вчені виявили продукти, які покращують роботу очей і дозволяють знизити ймовірність хвороб, що призводять до сліпоти. Про це повідомляє портал medicina.ua.

Фахівці з автсралійського вивчення очей з'ясували, що кількість такої кислоти омега-3 дозволяє знизити ймовірність очних хвороб. У їх число входить дегенерація макули-це найбільш поширена причина сліпоти у людей в розвинених країнах світу.

Офтальмологи з Університету Сіднея перевірили зір близько двох з половиною тисяч осіб, вивчивши особливості їх харчування. Вони прийшли до висновку, що якщо вживати рибу хоча б раз на тиждень, знижує ймовірність даних хвороб на тридцять один відсоток.

Також подібну профілактику захворювань є вживання хоча б ста мілілітрів оливкової олії. Крім цього, фахівці бажають літнім людям знизити споживання хлібобулочних виробів і трансжирів.

Згідно з гіпотезою фахівців, транс-ненасичені жирні кислоти також викликають запальні процеси, що сприяють віковому пошкодження сітківки.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі