Мел Гібсон відіграє роль Санти в новому фільмі. Про це повідомляє портал Кинокрад.

Режисерами кіно є Еш Нелмс і Йен Нелмс. Сам фільм називається "полювання на Санту".

Сюжет фільму в тому, що у Санти Клауса є серйозні збитки. Він перевірив список дітей, яким він збирається принести подарунки, і прийшов до висновку, що значна частина з них неслухняні. Це означає, що держава скорочує витрати на бізес Санти Клауса.

Щоб звести кінці з кінцями він укладає контракт з армією США на виготовлення ельфами деталей до зброї. Однак це призводить тільки до додаткових неприємностей персонажам Мела Гібсона.

12-річний хлопчик обурений тим, що замість іграшки він отримав вугілля. З цієї причини він наймає кілера, якого грає Уолтон Гоггінс, який повинен ліквідувати легендарного старого.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.