Том Хенкс зголосився зробити щеплення від коронавірусу і продемонструвати безпеку вакцини. Про це повідомляє портал The Times Herald.

64-річний актор зробив цю заяву під час онлайн-інтерв'ю з журналісткою саванною Гатрі.

Том Хенкс повідомив, що шкодує про те, що знаходиться в кінці черги. Він запевняє, що кут необхідно зробити тільки після того, як будуть щеплені ті, хто більше цього потребує.

Традиційно, це медики, вчителі, соціальні працівники та інші працівники бюджетних сфер, в яких ризик зараження особливо високий.

Сам Том Хенкс разом з дружиною Ритою Вілсон захворів коронаірусом на самому початку пандемії. На даний момент Хенкс запевнять, що протягом десяти днів хвороби найважливішим було - залишатися в ізоляції.

"Залишаючись вдома, ми носили маски, і ми все ще носимо їх, не тільки для того, щоб не заразитися, але і для того, щоб нікому не передати вірус", - розповів він.

Нещодавно в США схвалили вакцину проти коронавірусу і почали вакцинацію. Вакцина компанії Pfizer і BioNTech була офіційно схвалена управлінням контролю якості продуктів і медикаментів (FDA). Слідом до вакцинації приєдналася Канада.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.