Ольга Фреймут порадувала шанувальників знімком зі своїм чоловіком. Відповідний знімок з'явився на її офіційній Instagram-сторінці.

Успішна українська телеведуча Ольга Фреймут порадувала шанувальників новим кадром. Адже сьогодні, 25 грудня, Різдво за Григоріанським календарем. Жителі Західної України ставляться до цього свята надзвичайно серйозно.

Фреймут, фото instagram
Фреймут, фото instagram

На знімку вона постала зі своїм 44-річним чоловіком Володимиром Локотко, який займає пост продюсера "Нового каналу".

Фото Ольги Фреймут
Фото Ольги Фреймут

Ольга опрацювала кадр в спеціальному додатку так, що вони обидва заблищали, немов новорічні ялинки. Ведуча з ніжною посмішкою пригорнула до неголеного чоловіка, торкнувшись своєю головою його голови.

У підписі телеведуча привітала шанувальників з Різдвом.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.