Ілон Маск розповів про можливу структуру уряду на Марсі. Про це повідомляє портал Gizchina.

Ілон Маск вважає, що незабаром на Марсі утворюється колонія з людей. Він розповів, що перший політ відбудеться вже в найближчі шість років. Американський мільярдер навіть припустив, яким чином він буде управлятися.

Ілон Маск, фото: кадр з відео
Ілон Маск, фото: кадр з відео

Компанія Starlink вже виробила Угоду користувача, в якій зазначається що Марс-вільна планета. Жодна із земних держав не має право пред'являти на Червону планету свої права. Питання на планеті будуть вирішуватися за принципом автономії, заснованої на добрій волі.

Марс. Фото: скріншот відео
Марс. Фото: скріншот відео

З цієї причини Маск припускає, що перший уряд буде сформовано за принципом прямої демократії. Люди будуть голосувати безпосередньо з поточних питань, а не приймати рішення через представників, як у багатьох країнах на Землі.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.