В Ізраїлі розробили інноваційний метод для лікування глухоти. Про це повідомляє портал EMBO Molecular Medicine.

Дана методика була протестована на мишах, а також вона стосується одного виду глухоти.

Науці відомі сто двадцять генів, які пов'язані зі спадковою глухотою. Ізраїльські фахівці звернули увагу на ген SYNE 4. Діти, які успадкували його, народжуються з нормальним слухом, проте згодом життя втрачають її.

Вченими вдалося розробити нешкідливий синтетичний вірус для того, щоб доставити нормальний генетичний матеріал в тканини. Фахівцями був введений даний матеріал у вуха новонароджених мишей з цим геном.

Згодом фахівці констатували, що у всіх гризунів, яким вводили вірус з виправленим геном, розвинувся нормальний слух.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.