У Китаї пройшли успішні випробування гіперзвукового двигуна. Про це повідомляє портал Chinese Journal of Aeronautics.

Даний двигун дозволить обігнути нашу планету за дві години. Автори дослідження вважають, що їх розробка послужить основою для створення багаторазових орбітальних космопланів і гіперзвукових літаків нового покоління.

Новий мотор працює на водні, а також володіє в своїй конструкції особливими сплавами. Вони створені для того, щоб витримувати температури, які виникають при новому ПРВД.

Новий мотор випробуваний в гіперзвуковій аеродинамічній трубі. Характеристиками творці були цілком задоволені-він може розвивати швидкість одинадцять тисяч кілометрів за годину. Передбачається, що розробка має можливість розганятися до дев'ятнадцяти з половиною тисяч кілометрів за годину.

Щоб перевірити теоретичні викладки, доведеться дочекатися побудови більш потужної аеродинамічної труби.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.