Кім Кардаш'ян продемонструвала незвичайну сукню з корсетом, на якій проглядається прес. Відповідні фото були опубліковані на її офіційній Instagram-сторінці.

Для святкової вечірки вона одягла зелену сукню Schiaparelli, у якій є корсет і асиметрична шовкова спідниця з драпіровками.

"Нарешті у мене є прес», - пожартувала Кім у підписі і відзначила свого особистого тренера.

Зокрема на корсеті зеленого кольору можна виявити 6 кубиків преса.

Жінка вперше привернула увагу засобів масової інформації як друг і стиліст Періс Хілтон, але отримав більш широку увагу після того, як в 2007 році було випущено інтимне відео «Кім Кардаш'ян, суперзірка» з її тодішнім хлопцем Реєм Джі.

Пізніше того ж року вона та її сім'я почали з'являтися в E! реаліті-телесеріалі»йти в ногу з Кардаш'ян". Його успіх незабаром призвів до створення спін-оффів серії "Кортні і Кім Так Нью-Йорк" і Кортні і Кім Таке Майамі.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.