Кейт Міддлтон і принц Вільям порушили традицію королівського палацу. Відповідний пост з'явився на їх офіційній сторінці Твіттер.

Щороку представники королівського палацу вітають з Різдвом всіх оточуючих. Однак цього року сталося занадто багато важких пригод.

З цієї причини вітати своїх шанувальників було недоречно.

"бажати щасливого Різдва в цьому році якось неправильно, тому ми бажаємо, щоб 2021 рік був кращим",-пишуть герцоги Кембриджські на своїй Твіттер - сторінці.

Також вони подякували всім людям, які боряться з пандемією COVID-19. Також Кейт Міддлтон і принц Вільям відзначають, що вони думають про те, хто оплакує померлих або жителів Червоних зон.

"У Це Різдво ми хочемо сказати спасибі нашим ключовим співробітникам і їх сім'ям за все, що вони зробили, і за ті жертви, які вони принесли для нашої безпеки", - пишуть вони.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.