Софія Ротару розповіла, що не схвалює ідею раннього виходу заміж. Про це вона розповіла у своїй програмі "Світське життя".

Артистка приїхала з Москви до Києва і навіть виступила в новорічній програмі студії "Квартал 95". Також вона взяла участь у програмі" Світське Життя " з Катериною Осадчою.

Артистку запитали про Соню Євдокименко, яка на даний момент навчається в США і має стосунки. Катерина Осадча поставила питання про можливе заміжжя, на що Софія відповіла негативно.

"Вона повинна закінчити навчання, отримати гарну освіту, а все інше, я думаю, у неї вийде", - розповіла знаменитість.

Відзначимо, що одна з онучок співачка Соня Кей вийшла заміж за хокеїста Олега Петрова.

Пмимо цього, так як минулий рік через розвиток коронавірусної інфекції виявився вкрай важким через відсутність концертів, Осадча запитала співачку про те, яким чином їй вдалося пережити цю кризу.

Софія Ротару зазначає, що вона сильно хвилювалася через здоров'я. Однак зрозуміла, що без творчості жити неможливо.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.