Вчора, 26 грудня, в Пакистані впав вертоліт. Про це повідомила прес-служба ВС цієї країни.

Подія трапилася на півночі старни. Інцидент можна назвати подвійним НП, так як причиною даної події стала загибель військовослужбовця. Того накрила лавина, в результаті цього його вирішили забрати з місця події.

Але і у військового вертольота трапилася проблема. Коли військові льотчики намагалися евакуювати тіло, вони також зазнали кружляння. У вертольоті знаходилися чотири людини.

Два пілоти і ще двоє військових, що знаходилися на борту літака загинули при виконанні своїх обов'язків.

У прес-службі Збройних Сил лише розповіли, що крах вертольота стався в результаті технічних несправностей.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.