Через рік у Великобританії заборонять рекламу продуктів напоїв з вісоким вмістом цукру. Про це повідомляє портал Reuters.

У список продуктів входять шоколад, солодощі, чіпси, а також різні солодкі напої, торти, йогурти, крупи. З квітня 2022 року на території Великобританії заборонять її рекламувати.

Крім цього, уряд заборонить виставляти продукти з високим вмістом цукру на каси і проводити різні акції. Також закладам харчування заборонять пропонувати безкоштовні солодкі напої.

Такі ж правила застосовні до ряду веб-сайтів. На їх сторінках заборонено розміщувати посилання для такого типу харчування, а також оформляти замовлення і оплату.

Всі ці правила будуть застосовуватися тільки до великих роздрібних торговців, які мають 50 і більше співробітників.

Обмеження на розміщення нездорової їжі встановлені для магазинів площею понад 185 м2 за винятком спеціалізованих роздрібних магазинів.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.