Фахівці вважають, що температура в спальній кімнаті серйозно впливає на якість сну. Про це повідомляє портал FitForFun.

Експерти вважають, що в кімнаті не повинно бути занадто холодна або занадто тепла температура. Справа в тому, що даний параметр всерйоз впливає на циркадний ритм. Це призводить до втручання в цикли неспання і засипання.

Здоровий сон, кадр з відео
Здоровий сон, кадр з відео

"Це пов'язано з виробництвом і вивільненням мелатоніну, гормону, що виробляється в головному мозку, який допомагає тілу заснути", - розповів доктор Кек Раджкумар Дасгупта.

Повір'я про сон на двох подушках
Повір'я про сон на двох подушках

Вчені настійно радить охолодити кімнату перед сном. Фахівці вважають, що найкраща температура в спальній кімнаті від п'ятнадцяти з половиною до дев'ятнадцяти з половиною градусів.

Для того щоб її тримають її, радимо придбати термометр. Також вкрай важливо контролювати рівень вологості в кімнаті.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.